Vyhledávání


neviditelným inkoustem


Vypadá to, že hlučné signál a překrývají s předchozím charactor. Lidé chtěli použít k dekoraci textový řetězec. Text se jen těžko říct, ale viditelné. Je to velmi podobné neviditelným inkoustem v iPhone.

 

Přeškrtnutí textu generátor


Jedná se o on-line textový generátor, který lze převést text na různý styl textu, zahrnují proškrtnutím, podtržení a symbol lomítko. Výsledkem není obraz nebo HTML, ale prostý text, což moci vložit kamkoliv.

 

Text Emotikony


( ͡° ͜ʖ ͡°)     ¯\_ツ_/¯     ༼ຈل͜ຈ༽     ಠ_ಠ     ¯\(°_o)/¯ 
 Zde jsme sbírat běžně používané emotikony.

 

Smart Facebook URL


Tento nástroj převede svůj facebook fanpage URL na inteligentní URL, která bude detekovat zařízení uživatele, pak je otevřený v Facebook aplikací nebo prohlížeči.

 

Světový čas


Kolik je hodin? Chcete nastavit čas na vašem místním časovém pásmu? Můžete nastavit čas tímto nástrojem bez instalace jakéhokoli softwaru.

 

Online Clock


Zobrazení místního času. Podpora DST změnu času.

 

facebook symboly


Facebook podporuje mnoho barevných symbolů, smajlík a emotikony ikony, obsahuje 52 ikon v chatu konverzace a 206 ikon ve Facebooku časové ose. To je on-line webový nástroj bez jakékoliv instalace softwaru potřebného. Pojďme napsat atraktivní stavu facebook!

Symbol


☀ ☁ ☂ ☃ ☯ ☸ ♕ ☎ ✄ ✈ 
Tyto speciální znaky jsou skutečné textu a jsou k dispozici zkopírovat a vložit kamkoliv, jako například Microsoft Word, Facebook, Twitter, HTML nebo blogování.

Twitter Symboly: smajlík, Emoji a emotikony


Twitter podporuje emotikony! Klikněte na ikonu pro zkopírování do schránky.

 

Emoji Cheat Sheet 2


GitHub podporuje emodži symboly, s krátkými kódu namísto speciálních znaků. :heart_eyes:ekvivalentní  . Jen vznášet se zobrazí krátký kód, klepněte na tlačítko zkopírujte zkrácený.

Seznam Emoji


iPhone / iPad, Android 4.4+ a Windows 8.1+ jsou nativní podporu emodži symboly. Zde jsou 845 emodži symboly s pěti kategoriích. Není třeba instalovat žádný aplikaci nebo software, stačí kliknout zkopírovat a vložit kamkoli chcete.

 

QR Code Generator


Generovat QR kód pomocí Google Chart API. Zdarma, jednoduše, vlastní, bez nutné se přihlásit.

 

stopky


stopky stav, který může být uložen a sdílet

 

JSON Tools


Formátování a validaci JSON dat on-line.

 

Změřte šířku a výšku všech prvků webové stránky v pixelech


Tento nástroj může měřit šířku a výšku v pixelech (PX) jakýkoli prvek stránky. Umění, protože stavět online měřítku a tažením myší. Je to jako slavný "Measureit" plug-in, a není nutné ji nainstalovat!

 

Informace ve svém prohlížeči


Váš prohlížeč může poskytnout spoustu užitečných informací.

 

Skype Emotikony


Můžete použít Skype emotikony oživit své konverzace rychlého zasílání zpráv, nebo si můžete přidat do svého nálady zprávy, aby vaši přátelé vědět, jak se cítíte.

 

javascript validator


Javascript Validator je statická analýza kódu nástroj používaný při vývoji softwaru pro kontrolu, zda JavaScript zdrojový kód obsahuje chybu syntaxe. Je poskytován především jako on-line nástroj.

 

PHP kód syntax kontrola


Zkontrolujte, zda vaše PHP syntaxi online. To lze zkontrolovat chyby PHP4 a PHP5.

 

MySQL Kontrola syntaxe


Online SQL dotazu Checker.

 

Regex Tester


Jedná se o nástroj, který si můžete vyzkoušet regulární výraz on-line. Podporované jazyky: PHP, Python a JavaScript.

 

ES6 Syntax Check


Online ECMAScript 6 Checker.

 

Komprimovat JS a CSS